83 342 69 92

Prawo jazdy kat. C


Prowadzimy kursy prawa jazdy kategorii C. Specjalizujemy się także w szkoleniach ciągnikiem siodłowym MAN TGA. Kurs prawa jazdy na ciężarówkę to pierwszy krok do zdobycia uprawnień kierowcy zawodowego. Posiadamy pojazdy identyczne jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Białej Podlaskiej, dzięki czemu ich obsługa niczym cię nie zaskoczy. Prowadzimy obowiązkowe szkolenia kierowców zawodowych takie jak Kwalifikacja wstępna, Szkolenia okresowe i kursy ADR wszystkich klas.

Współpracujemy z Urzędami Pracy i firmami transportowymi z Białej Podlaskiej i okolic co otwiera możliwość refundacji wybranych przez Ciebie szkoleń na prawo jazdy.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Możesz zrobić kurs z bez teorii, jeśli zdasz egzamin teoretyczny w WORD. Jeśli wybierzesz wariant z teorią, musisz w niej uczestniczyć.
Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia kursu jest dostarczenie Profilu Kandydata na Kierowcę na kat. C

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Pojazd na którym odbędziesz kurs prawa jazdy kategorii C jest identyczny jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Białej Podlaskiej. Masz możliwość jazd innymi samochodami, by w pracy kierowcy mieć doświadczenia na kliku typach pojazdów. Kursanci UNI-ANDRAGOS mogą wykorzystać 2 godziny z kursu na jazdy ciągnikiem siodłowym MAN TGA.

Jazdy umawiamy po ukończeniu części teoretycznej. Czas oczekiwania na pierwszą jazdę ustalisz w biurze przy zapisie. Jazdy odbywają się ok. 2-5 razy w tygodniu (zawsze umawiane indywidualnie).
Chcesz się zapisać na kurs? Dzwoń!

Agnieszka Gawlik tel. 535 165 166

tel. 83 342 69 92 uniandragos@gmail.com
Biała Podlaska ul. Kolejowa 38A