83 342 69 92

Prawo jazdy kat. C


Kurs prawa jazdy kategorii C  przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać kierowcą ciężarówki. Prawo jazdy kategorii C uprawnia nas do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t z wyjątkiem autobusu oraz takim pojazdem wraz z przyczepą lekką. Dodatkowo możemy także prowadzić ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny. Osoba, która chce uzyskać prawo jazdy kategorii C musi mieć ukończone 21 lat oraz posiadać uprawnienia kategorii B.

Dla osób, które uzyskały kwalifikację wstępną minimalny wiek do uzyskania uprawnień wynosi 18 lat.

Prowadzimy kursy prawa jazdy kategorii C. Specjalizujemy się także w szkoleniach ciągnikiem siodłowym MAN TGA. Kurs prawa jazdy na ciężarówkę to pierwszy krok do zdobycia uprawnień kierowcy zawodowego. Posiadamy pojazdy identyczne jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Białej Podlaskiej, dzięki czemu ich obsługa niczym cię nie zaskoczy. Prowadzimy obowiązkowe szkolenia kierowców zawodowych takie jak Kwalifikacja wstępna, Szkolenia okresowe i kursy ADR wszystkich klas.

Współpracujemy z Urzędami Pracy i firmami transportowymi z Białej Podlaskiej i okolic co otwiera możliwość refundacji wybranych przez Ciebie szkoleń na prawo jazdy.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Możesz zrobić kurs z bez teorii, jeśli zdasz egzamin teoretyczny w WORD. Jeśli wybierzesz wariant z teorią, musisz w niej uczestniczyć.
Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia kursu jest dostarczenie Profilu Kandydata na Kierowcę na kat. C

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Pojazd na którym odbędziesz kurs prawa jazdy kategorii C jest identyczny jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Białej Podlaskiej. Masz możliwość jazd innymi samochodami, by w pracy kierowcy mieć doświadczenia na kliku typach pojazdów. Kursanci UNI-ANDRAGOS mogą wykorzystać 2 godziny z kursu na jazdy ciągnikiem siodłowym MAN TGA.

Jazdy umawiamy po ukończeniu części teoretycznej. Czas oczekiwania na pierwszą jazdę ustalisz w biurze przy zapisie. Jazdy odbywają się ok. 2-5 razy w tygodniu (zawsze umawiane indywidualnie).
Chcesz się zapisać na kurs? Dzwoń!

Agnieszka Gawlik tel. 535 165 166

tel. 83 342 69 92 uniandragos@gmail.com
Biała Podlaska ul. Kolejowa 38A